خانه / دسته‌بندی نشده / با خانم پنکیک آشنا شوید

با خانم پنکیک آشنا شوید

ایشون خانم پنکیک هستن. به دعوت دلیون تازه از فرنگ اومدن تا شرایط رو بررسی کنن که چه فرصت‌های پیشرفت و ماندگاری در دلیون هست. برای آشنایی بیشتر مدیر دلیون آخر هفته یه مهمونی ترتیب داد تا خانم پنکیک با بقیه دلیونی ها آشنا شود.

وقتی که بار اول دعوتنامه دستش رسید، یکم استرس گرفت. آخه تو تموم دنیا پرطرفدار و دوست داشتنی هستش و نگران این بود نکند تو دلیون تحویلم نگیرن. از روزی که جواب مثبت به مدیر دلیون داد، تمرین های طاقت فرسای سخنرانی و صحبت کردن را شروع کرد. به بازار رفت بهترین لباس ها رو تهیه کرد. سر راه هم سری به قنادی زد معطرترین پودر درجه یک خرید تا توجه همه رو سمت خودش جلب کند.

روز مهمونی

خانم پنکیک صبح زود از خواب بیدار شد. زمان کافی برای آماده شدن داشت. یک ساعت مونده بود به مهمونی، یکمی از پودری که خریده بود رو به خودش زد. رفت جلوی آینه مثل همیشه بی نظیر شده بود. کیفی که تازه خریده بود دستش گرفت. پودر معطرشو توی کیف جاسازی کرد که هر جا احساس کرد دیگه معطر نیست از اون استفاده کنه.

حالا جلوی در دلیون بود. چند تا نفس عمیق کشید.  لباساشو مرتب کرد. زنگ زد . مدیر دلیون به استقبال خانم پنکیک تا جلوی در اومدن. راهنمایی شون کردن به سمت سالن. با ورود خانوم پنکیک بقیه به یکباره ساکت شدن همه نگاه ها به سمت پنکیک بود. مدیر جان، خانوم پنکیک رو به دلیونی ها معرفی کرد و تک تک دلیونی ها جلو اومدند به خانم پنکیک دست دادند و خوش آمد گفتند.

آقای دونات از دور دل تو دلش نبود، از بین جمعیت خودشو رسوند به خانم پنکیک و قهوه ای که برای خودش ریخته بود رو به خانم پنکیک داد.

مهمونی با خوبی و خوشی تموم شد. آخر شب تو راه برگشت خانم پنکیک به دلیونی ها فکر می کرد و چقدر خوشحال بود که با دلیونی ها آشنا شده و با خیال راحت می تونه در دلیون بمونه.

 

درباره‌ی مینا جعفرزاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *